DOM Z BALA NA 1,5 HA DZIAŁCE-NIE TYKO DLA ROLNIKA!

W ofercie Biura Galicja Nieruchomości dom o powierzchni 50m2 położony na działce 1,5 ha z bezpośrednim dostępem do strumyka w miejscowości Lubenia – dzielnica Obręczna. Dom z bala zlokalizowany jest w cichej, spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni; na działce znajduje się także wolnostojący budynek gospodarczy z możliwością adaptacji jako garaż, pokoje gościnne, itp.

Dom z lat pięćdziesiątych, po remoncie, wymienione okna na PCV, doprowadzono bieżącą wodę oraz prąd; składa się z dwóch pokoi oraz kuchni i łazienki. Ogrzewanie przy pomocy kominka z rozprowadzeniem ciepła po cały domu. W planach jest wykonanie lokalnej sieć wodociągowej.

Na posesji liczne nasadzenia krzewów i drzew istnieje możliwość zagospodarowania miejsca pod ogródek warzywny. Duża działka daje możliwość własnej aranżacji- postawienia altany, ogrodu zimowego bądź wiaty.
Nieruchomość idealnie nadaje się do celów agroturystycznych, rekreacyjnych, na wyjazd weekendowy lub wakacyjny.
Nieruchomość dla osób, które chcą uciec od zgiełku miasta .

Zapraszam do kontaktu

Joanna Barć
Tel. 575 333 203

Małgorzata Dudek
Tel. 535 666 944

Galicja Nieruchomości
ul. Świętojańska 40A
35-304 Rzeszów

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe    Chcę sprzedać    Change Language >