Do zamieszkania – 55m2 z tarasem – Wilkowyja

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży rozkładowego, bardzo dobrze doświetlonego mieszkania z dużym tarasem na osiedlu Wilkowyja Północ. Powierzchnia nieruchomości to 54,84m2 a w jej skład wchodzi przedpokój, łazienka z wanną, salon z wyjściem na narożny balkon, sypialnia oraz jasna kuchnia z jadalnią. Piętro 2.

MIESZKANIE BEZ PIECYKA GAZOWEGO!

SPRZEDAWANE Z WYPOSAŻENIEM – GOTOWE DO ZAMIESZKANIA!

Miejsca postojowe ogólnodostępne bezpośrednio przy bloku dedykowane do konkretnego budynku z opcją wynajęcia miejsca parkingowego w garażu naziemnym.
Do mieszkania przynależy duża piwnica.

W okolicy pełna infrastruktura usługowo- komunikacyjna: przystanki mpk, sklepy samoobsługowe, szkoła, przedszkole, przychodnia, kościół, place zabaw, apteka, kilka minut jazdy samochodem do Auchan i Makro. 3,5km od Rzeszowskiego Rynku.

UKŁAD POKOI:
– przedpokój,
– salon,
– łazienka,
– pokój,
– kuchnia z jadalnią,
+ BALKON.

Opłaty eksploatacyjne: około 600zł na 4 osoby (w tym: woda, odprowadzanie ścieków, prąd, fundusz remontowy, wywóz śmieci, utrzymanie części wspólnych, koszty zarządu, czynsz).

Zapraszam do kontaktu

Joanna Figiela
Tel. 574 168 766

Małgorzata Murias
Tel: 535 666 944

Galicja Nieruchomości
Ul. Świętojańska 40A
35-304 Rzeszów

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe    Chcę sprzedać    Change Language >