Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!Budynek mieszkalno-biurowy 5 min od centrum

Budynek mieszkalno-biurowy 5 min od centrum

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nietypową nieruchomość pod inwestycję. Połączenie budynku mieszkalnego z biurami. Dom znajduje się minutę od ul. Rocha przez co jest świetnie skomunikowany z centrum miasta.

Nieruchomość posiada spory parking, na którym mieści się ok. 12 samochodów. Dodatkowo istnieje możliwość parkowania wzdłuż drogi przez co dostajemy jeszcze kilka dodatkowych miejsc.

Część mieszkalna nieruchomości posiada wszystkie meble i udogodnienia. W części pomieszczeń jest klimatyzacja, zamieszkałe pomieszczenia są odnowione i gotowe do wejścia.

Traktując nieruchomość jako inwestycję możemy podzielić budynek na trzy niezależne lokale mieszkalne ze wspólną klatką schodową. Z mniejszym nakładem finansowym możemy wynajmować nieruchomość jako dwa niezależne mieszkania. Dodatkowo możemy zagospodarować piwnicę.

Dodatkowo możemy wynajmować część biurową, która składa się z kilku dodatkowych pomieszczeń. Z powodu wielkości parkingu lokal nadaje się głównie dla jednej firmy plus dwóch do trzech niezależnych mieszkań.

Nieruchomość posiada ogród z możliwością poszerzenia go o parking – pod kamieniami nie zostało utwardzone dodatkowo, więc wystarczy jedynie przesunąć ogrodzenie i zebrać kamień. Jednak wtedy tracimy kilka miejsc parkingowych.

Powierzchnia biurowa zostaje w takim stanie jak na zdjęciach. Fotele, burka, stoły, wyposażenie. Wszystko gotowe do wejścia i używania. Pomieszczenia to open space, gdzie biurka ustawione są do ściany.

Szukasz innych ofert? Nie czekaj!
Skontaktuj się z nami, zaprezentujemy Ci ponad 50 innych ofert.
www.galicja-nieruchomosci.pl

☛ PRZY ZAKUPIE NIERUCHOMOŚCI OFERUJEMY RABAT 10% W LEROY MERLIN + KARTĘ PODARUNKOWĄ 50 ZŁ.
☛ NASI KLIENCI OTRZYMUJĄ KARTĘ RABATOWĄ MEBLEX UPRAWNIAJĄCĄ DO ZNIŻKI 10% NA CAŁY ASORTYMENT.
☛ NASI DORADCY KREDYTOWI POMAGAJĄ W UZYSKANIU FINANSOWANIA NA ZAKUP WYBRANEJ PRZEZ PAŃSTWA NIERUCHOMOŚCI.
☛ POMAGAMY W ORGANIZACJI ŚWIADECTW CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.
☛ POMAGAMY W UZYSKANIU DOFINANSOWAŃ Z UNII EUROPEJSKIJ.

_______________________________________________________________
Zapraszam do kontaktu:

Sebastian Łukasiewicz
Tel. 537 339 775

Agnieszka Sosnowska
Tel. 725 291 701

Galicja Nieruchomości
Ul. Sikorskiego 489A
35-304 Rzeszów

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe    Chcę sprzedać    Change Language >