Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!3 pokoje PROJEKTANT stan deweloperski 60m2

3 pokoje PROJEKTANT stan deweloperski 60m2

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Projektant – ul. Nowosądecka, Rzeszów

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², zlokalizowane w zabudowie szeregowej na kameralnym, rodzinnym osiedlu Projektant przy ul. Nowosądeckiej.

Lokal znajduje się na pierwszym piętrze niskiego, jednopiętrowego budynku, co gwarantuje wygodę oraz prywatność.

Układ mieszkania:

– salon z aneksem kuchennym,
– dwie sypialnie,
– łazienka,
– przedpokój.

Dodatkowym atutem jest przestronny balkon oraz garaż dwustanowiskowy w bryle budynku (ok. 45 m²) – dostępny za dopłatą 50 000 zł.

Najważniejsze zalety nieruchomości:

– mieszkanie jednopoziomowe, w stanie deweloperskim – do własnej aranżacji,
– ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni, sterowane indywidualnie w każdym pomieszczeniu,
– nowoczesny piec gazowy,
– przygotowana instalacja pod montaż klimatyzacji w salonie,
– rolety zewnętrzne elektryczne,
– stelaż WC marki GEBERIT,
– mieszkanie dwustronne – świetnie doświetlone,
– spokojne, kameralne osiedle z niską zabudową.

To doskonała propozycja dla osób, które szukają komfortowego mieszkania w cichej lokalizacji, z możliwością urządzenia wnętrz zgodnie z własnym stylem.

Skontaktuj się, by umówić się na prezentację i poznać wszystkie możliwości tego miejsca.

Piotr Gąsior
Tel. 575 333 769

Agnieszka Sosnowska
Tel. 725 291 701

Galicja Nieruchomości
Al. Tadeusza Rejtana 53A, lok 211
35 – 326 Rzeszów

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe



    Chcę sprzedać



    Change Language >