53,70m2 – 4 pokoje !!! Słocina !!!

Galicja-nieruchomości przedstawia bezczynszowe mieszkanie w kameralnej niskiej zabudowie,w nowoczesnej skandynawskiej stylistyce . Mieszkanie składa się z trzech sypialni, salonu z aneksem kuchennym i łazienki oraz dodatkowo poddasze które można zaadaptować na użytkowe o powierzchni 17,65m2.

Mieszkanie ze względu na zastosowanie podwójnych wygłuszonych niezależnych ścian nośnych o łącznej grubości 50 cm oddzielających od siebie każdy z lokali mieszkalnych, zyskuje wysoki komfort akustyczny. Indywidualne drzwi wejściowe z zewnątrz gwarantują prywatność i brak hałasu na klatce schodowej.

Każde mieszkanie wyposażone jest w dwa indywidualne miejsca postojowe dla samochodów !!!
Wykończenie poddasza do stanu deweloperskiego w cenie 29 000 PLN. Zyskujemy dodatkową przestrzeń mieszkalną, lub pokój zabaw dla dzieci lub siłownię. Wejście na poddasze tradycyjnymi schodami a nie włazem.

W odległości około 900 metrów znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, ogólnodostępny plac zabaw, sklep spożywczy, restauracja, przystanek komunikacji miejskiej. Dojazd do centrum zajmuje ok 10 minut.

Termin oddania mieszkania do użytku: IV kwartał 2021 roku.

0% PCC

DEWELOPER WYSTAWIA FAKTURĘ VAT ORAZ UDZIELA GWARANCJI !!!

PRZY ZAKUPIE MIESZKANIA DODATKOWO OFERUJEMY ZNIŻKĘ NA SPRZĘT AGD! POMOC W REMONCIE przez sprawdzoną firmę remontowo /budowlaną oraz projekt nieruchomości wykonany przez pracownie projektową!

Zapraszam do kontaktu.

Kinga Tańska
Tel: 575 333 769

Agnieszka Sosnowska
Tel: 725 291 701

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest firma Galicja-nieruchomości.pl lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83. Dziennik Ustaw · 1994 · 24; poz. 83. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r.) bez pisemnej zgody Galicja-nieruchomości.pl lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe    Chcę sprzedać    Change Language >