52m2 przy Politechnice RZ. Oddzielna kuchnia.

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku przy Politechnice w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z : oddzielnej kuchni z oknem, 2-ch niezależnych pokoi, łazienki i przedpokoju.

Idealna lokalizacja
– dla rodziny w pobliżu szkoła, przedszkole, pełna infrastruktura
– pod inwestycję – Politechnika Rzeszowska

Do mieszkania przynależy duża piwnica.
Przed blokiem nieograniczona ilość miejsc parkingowych.

Czynsz administracyjny wynosi 500 zł – w tym zaliczka na ogrzewanie, ciepła i zimna woda, eksploatacja części wspólnych, konserwacja, fundusz remontowy. Dodatkowo płatny jest tylko prąd i gaz wg zużycia.

W pobliżu pełna infrastruktura m.in. sklepy, stacja benzynowa, przystanki MPK, kościół, przychodnia, kino, itp.

Zapraszam na prezentacje oraz kupna tej nieruchomości.

Kinga Tańska
tel. 575 333 769

Małgorzata Murias
tel. 535 666 944

Galicja-Nieruchomości.pl Sp. z o.o.
Al. Gen. Władysława Sikorskiego 46
35-304 Rzeszów

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest firma Galicja-nieruchomości.pl lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83. Dziennik Ustaw · 1994 · 24; poz. 83. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r.) bez pisemnej zgody Galicja-nieruchomości.pl lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe    Chcę sprzedać    Change Language >