4 Pokoje – 66,7m2 + poddasze !!!

Galicja-nieruchomości przedstawia mieszkanie o powierzchni 66,7m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w kameralnej niskiej zabudowie, w nowoczesnej skandynawskiej stylistyce. Mieszkanie składa się z 3 sypialni, salonu z aneksem kuchennym i łazienki, pomieszczenia gospodarczego oraz dodatkowo poddasza które można zaadaptować na użytkowe. Zaletą osiedla jest zielona okolica w sąsiedztwie lasu, sprzyjająca wypoczynkowi i rekreacji.

Mieszkanie ze względu na zastosowanie podwójnych wygłuszonych niezależnych ścian nośnych o łącznej grubości 50 cm oddzielających od siebie każdy z lokali mieszkalnych, zyskuje wysoki komfort akustyczny. Indywidualne drzwi wejściowe z zewnątrz gwarantują prywatność i brak hałasu na klatce schodowej.

Każde mieszkanie wyposażone jest w dwa indywidualne miejsca postojowe dla samochodów !!!
Wykończenie poddasza do stanu deweloperskiego w cenie 32 000 PLN. Zyskujemy dodatkową przestrzeń mieszkalną, gabinet do pracy, pokój zabaw dla dzieci lub siłownię !!! Wejście na poddasze tradycyjnymi schodami a nie włazem!

W odległości około 300 metrów znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, ogólnodostępny plac zabaw, sklep spożywczy, restauracja, przystanek komunikacji miejskiej. Dojazd do centrum zajmuje ok 10 minut.

Dostępne również mieszkania w parterze o powierzchniach ok 55m2 z ogródkami !!!

Termin oddania mieszkania do użytku: IV kwartał 2022 roku.

0% PCC

DEWELOPER WYSTAWIA FAKTURĘ VAT ORAZ UDZIELA GWARANCJI !!!

PRZY ZAKUPIE MIESZKANIA DODATKOWO OFERUJEMY ZNIŻKĘ NA SPRZĘT AGD! POMOC W REMONCIE przez sprawdzoną firmę remontowo /budowlaną oraz projekt nieruchomości wykonany przez pracownie projektową!

Zapraszam do kontaktu.

Kinga Tańska
tel. 575 333 769

Agnieszka Sosnowska
Tel: 725 291 701

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest firma Galicja-nieruchomości.pl lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83. Dziennik Ustaw · 1994 · 24; poz. 83. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r.) bez pisemnej zgody Galicja-nieruchomości.pl lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe    Chcę sprzedać    Change Language >