36,66m2 – 2 pokoje – po remoncie – Dąbrowskiego!

W ofercie biura Galicja Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie dwu pokojowe po gruntownym remoncie o łącznej powierzchni 36,66m2 przy osiedlu Dąbrowskiego. Ustawny salon z aneksem kuchennym i trzema oknami zapewnia dużą ilość naturalnego światła przez cały dzień. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 3 piętrowego bloku w centrum miasta.

Czynsz w wysokości około 320 zł.

W całym mieszkaniu położono nowe panele podłogowe, natomiast w łazience nowe płytki. Właściciel przeprowadzając remont zadbał o wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej. Drzwi wejściowe nowe – drewniane. Ogrzewanie mieszkania z sieci miejskiej, natomiast podgrzewanie wody za pomocą piecyka elektrycznego, jednak do końca drugiego kwartału bieżącego roku administracja zapewnia o zmianie instalacji, w efekcie czego ciepła woda będzie dostarczana z sieci miejskiej, a w miejsce piecyka elektrycznego w łazience będzie można ulokować, np. szafę. Zabudowa kuchenna przewiduje montaż zmywarki o szerokości 60cm.

Mieszkanie sprzedawane z wyposażeniem ze zdjęć. Brak AGD.
Układ pomieszczeń:
– przedpokój,
– salon z aneksem kuchennym,
– łazienka,
– sypialnia,
+ do mieszkania przynależy piwnica ok. 3m2.

Mieszkanie świetnie skomunikowane z całym miastem, natomiast w najbliższej okolicy:
– supermarkety,
– apteka,
– siłownia,
– żłobek, przedszkole, szkoła,
– Politechnika Rzeszowska,
– przystanki MPK.

ZAPRASZAM NA DARMOWĄ PREZENTACJĘ!

Mariusz Pięciak
Tel. 575 333 762
mpieciak@galicja-nieruchomosci.pl

Agnieszka Sosnowska
tel. 725 291 701

Galicja Nieruchomości
Al. Gen. Władysława Sikorskiego 46
35-304 Rzeszów.

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe    Chcę sprzedać    Change Language >