2 pokojowe mieszkanie z balkonem – Nowy niski blok

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości przedstawia ofertę komfortowego mieszkania położonego na 1 piętrze niskiego 2-piętrowego bloku na os. Drabinianka. Powierzchnia nieruchomości to 49,2m2 na co składają się: przedpokój, przestronny salon z balkonem klasycznym i otwartą kuchnią, sypialnia i łazienka.
Mieszkanie niezwykle funkcjonalne, o przemyślanym rozkładzie pomieszczeń. Bardzo dobrze doświetlone dzięki naturalnemu światłu dziennemu. Osiedle ciche i spokojne. Dodatkowym atutem jest bliskość terenów zielonych i ścieżek rekreacyjnych a także ścieżek rowerowych.

✬ IDEALNA LOKALIZACJA ZARÓWNO DLA OSOBY PRYWATNEJ JAK I INWESTYCYJNIE: w okolicy pełna infrastruktura komunikacyjno- usługowa (przystanki mpk, sklepy samoobsługowe, przedszkole, żłobek, apteka, przychodnia, plac zabaw),

✬ ZAMKNIĘTE OSIEDLE Z BRAMĄ NA PILOTA,

✬ MIEJSCE POSTOJOWE W CENIE – PRZYPISANE DO MIESZKANIA,

✬ NISKIE KOSZTY EKSPLOATACYJNE: czynsz około 180zł,

✬ NOWY BLOK,

✬ KOMÓRKA LOKATORSKA.

Układ pokoi:
– przedpokój,
– łazienka,
– sypialnia (z ekspozycją północny zachód),
– salon z otwartą kuchnią (z ekspozycją południowy wschód),
+ balkon klasyczny.

Czynsz: 180zł, w tym fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych, koszty zarządu, woda, koszty zarządu; prąd + gaz płatny dodatkowo.

Mieszkanie dostępne od zaraz!
_______________________________________________

Zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości

Joanna Figiela
Tel. 574 168 766

Agnieszka Sosnowska
Tel. 725 291 701

Galicja Nieruchomości
ul. Świętojańska 40A
35-304 Rzeszów

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe    Chcę sprzedać    Change Language >